Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 90℃ |
| standaard: | UL758 |
Het Koperkabel van de brandisolatie XLPE, 28 de Haak van AWG Ul op de Weerstand van de Draadscheur
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
Dubbellaag FEP geïsoleerde beschermingsdraad Ul1332 Teflondraad FEP elektrische draad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Spanning 3050 Lange vlamvertragende siliconen draad CSA gecertificeerde koperen geleider
| Flame Retardant: | Yes |
|---|---|
| Voltage Rating: | 600V |
| Jacket Thickness: | 0.08 |
200C de ingeblikte Glasvezel isoleerde het Broodje UL3241 van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
26AWG pvc Geïsoleerde Kabelul1015 600V 105C Vuurvaste Kabel
| Productnaam: | Pvc-Draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Pvc |
26AWG Pvc-geïsoleerde kabel UL1015 600V 105C brandwerend kabel
| Productnaam: | pvc-draad |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | PVC |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad 150C van UL3219 0.78mm Draad van het het Nikkelkoper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
0.3MM UL3135 Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor New Energy-Lichten
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |

