Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
Silicone Rubberdraad op hoge temperatuur 0.5mm UL Awm voor Huistoestel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UL3142 FT2 de Elektrodraad 150C 600V van de Siliconeisolatie voor Huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
De Glasvezelsilicone Geïsoleerde Draad 300V van UL3223 150C voor Elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Geïsoleerde het Koperdraad van 2000ft/Roll UL3133 22Awg Silicone
| Model: | UL3133 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
305m/ Van de het Koperkabel UL3219 van de broodjesglasvezel de Vernikkelde Met een laag bedekte Draad Silicium
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Glasvezel van 200C UL3241 isoleerde Kabel de Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
UL 1726 de Elektrische Motor Windende Draad van de Koperpfa Geïsoleerde Draad voor Industriële Verwarmer
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
CCC 16AWG 600V VDE Silicone Geïsoleerde Draad UL3212 voor Elektrisch Product
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
van het de Draadul3141 Koper van 600V 150C UL758 de Silicone Geïsoleerde Elektrische Draad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL758 de glasvezel vlechtte Geïsoleerde Koperkabel 3068 Silicone Rubber600v VDE
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

