Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Battery Cable
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
UL3530 Hoge temperatuur siliconen geïsoleerde draad met geblokkeerde koperen geleider voor 200C toepassingen
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |
Van het het Kopersilicone van AWM 3071 de Ingeblikte van de de Draadrijst Rubber Geïsoleerde Draad van het het Kooktoestellood
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
26/0.254 UL758 1000Ft de Ingeblikte Draad 16AWG van het Kopersilicone
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Van het het Kopersilicone van 20KV UL3239 Ingeblikte de Draad2.5mm2 Dwarsdoorsnede
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
VDE-vlechtte de Rubberkabel 450V van het Kopersilicone de Glasvezel van 3 Kernxlpe
| Leidermateriaal: | koper of ingeblikt koper |
|---|---|
| Toepassing: | Het verwarmen, motor, transformatorwinding etc., elektrisch gereedschap, mechanisch en elektrische m |
| Isolatiemateriaal: | De draad van het glasvezelsilicone |
Geïsoleerde draad van blikjes koper-siliconrubber voor huishoudelijke apparaten/verlichting/verwarming
| Spanning: | 600 V |
|---|---|
| temperatuur: | 200°C |
| Standaard: | UL758 |
Het ingeblikte de Draad Elektrische Oven van het Kopersilicone Rubber Geïsoleerde Vastgelopen Verwarmen Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
van de het Silicone het Rubber Geïsoleerde Kabel van 600V 150C Ingeblikte Koper UL3134
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De ingeblikte Geïsoleerde Draad UL3134 van het Koper18awg Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

