Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Nominale spanning: | 600 V |
6AWG UL3512 Silicone draad 200C Warmtebestendige geblokkeerde koperkabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |
UL3530 Hoge temperatuur siliconen geïsoleerde draad met geblokkeerde koperen geleider voor 200C toepassingen
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |
UL3512 3/0AWG Silicone draad 200C Warmtebestendige geblokkeerde koperkabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 3/0 AWG |
UL3512 4/0AWG Siliconen Rubber Draad 200C Hittebestendig 600V
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 4/0AWG |
2 AWG UL3512 Silicone draad 200C High Temp Flexible kabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 2 AWG |
1AWG UL3512 Silicone draad 200C 600V geblokkeerd koper hoogtemperatuurkabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Wire shape: | ROUND |
| AWG sizes: | 1AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10AWG |
Hoogspannings Silicone-geïsoleerde draad met 1000 V nominale spanning en grote stroom voor energieopslagsystemen
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Type geleider: | Gestrand |
UL3512 12AWG Superzachte siliconen geïsoleerde draad met 660/0,08 blik koper voor toepassing bij hoge temperatuur
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600V |
| Dirigenttype: | Vertind koper |
0.08mm Super Soft Silicone Wire 600V 200C UL3512 Tinned Copper Hybrid Battery Cable
| Geleidingsmateriaal: | Koperdraad |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Nominale spanning: | 600V |

