Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
300/500V Multi-Core Silicone Koper Elektrische Draden Kabels 1mm 1.5mm 2.5mm 4mm 6mm 10mm
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
22 AWG-Draad UL 3122 van het Silicone de Glasvezel Geïsoleerde Koper Bestand Op hoge temperatuur
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Huishouden 2 Kern Elektrodraad, de Industriële Elektrische Draad van FEP/PFA en Kabel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
Met een laag bedekte het Koperdraad UL758 van 300V 150c 22awg Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 22awg |
UL3512 flexibel Silicone Geïsoleerd Draadvde XLPE 200C 600V 305m/Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
Groene de Draadisolatie van het Hittebewijs, 1.5mm Flexibele Looddraad vdeh05sj-k
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Geïsoleerde de Sprekersdraad van het huistoestel, de Rubberdraad UL 4330 van het Testlood
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
Hoogspannings Silicone-geïsoleerde draad met 1000 V nominale spanning en grote stroom voor energieopslagsystemen
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
| Type geleider: | Gestrand |
OEM 30 AWG-Douane Elektrodraad en van het Kabelssilicone Isolatie30v 150C Zure Weerstand
| Nominale spanning: | 30v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |

