Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
UL3135 600V 200C Silicone geïsoleerde draad 16AWG - 30AWG elektrische draadkabel
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
7 van de de Controlekabel van de kernen200c FEP de Geïsoleerde Draad Hoogspanning UL4389
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
| Nominale spanning: | 300 V |
Duurzame Flexibele AWG-18-26 Koperdraad/de Elektrodraad UL3172 van het Hittebewijs
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |
van de de Glasvezelisolatie van 200C UL3122 Elektrodraad 2.66mm Dia For Heating Lead
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Leider Type: | Vastgelopen |
UL3075 600V Nominale Spanning 200C Nominale Temperatuur 10AWG Diameter Hoge flexibele Silicone Rubber Glasvezel Geflechte Draad
| Geleidermateriaal: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 10AWG |
| Isolatiemateriaal: | rubber |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
UL3069 Gecertificeerd 150C Warmteweerstand 600V Nominale Spanning Silicone Glasvezel Geflechte Draad in 305m/rol
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
De witte Draad van het Kleuren Elektrische Kooktoestel, Vastgelopen het Koperdraad van UL3075 10 AWG
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | fiberglas |
geïsoleerde het Koperdraad van 10KV UL3304 Glasvezel voor het Verwarmen van Producthoogspanning
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |

