Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
UL1015 vastgelopen pvc Geïsoleerde Draad Ingeblikte Koperkabel voor Huis Bedrading
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Elektrische de Draden300v 18AWG XLPE Kabel Op hoge temperatuur van UL3122 Mysun voor Robot
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
Elektrische de Draden300v 18AWG XLPE Kabel Op hoge temperatuur van UL3122 Mysun voor Robot
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
UL3122 Rubberdraad en de Kabels op hoge temperatuur van het Voltage de Bestand Silicone
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
UL1332 FEP Geïsoleerde draad met geblokkeerde koperen geleider Flexibel en 200°C nominale temperatuur voor huishoudelijke apparaten
| Materiaal geleider: | Tinnen koper |
|---|---|
| Diameter: | 20 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 24 AWG, 22 AWG |
| Isolatie materiaal: | FEP |
De kruis Verbonden Haak van de Polyethyleendraad UL3289 op Elektrodraad van het Draad de Rode XLPE Geïsoleerde Koper
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
| Diameter: | 1.86-11.66 mm |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 600V 200C voor huistoestel
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Geïsoleerde Draad 600V 18awg UL3134 150C van het elektrisch apparaatsilicone Rubber
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |

