Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Groene 1.5mm Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor Elektrische Motor UL3512
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
Blauw Ingeblikt Koper 22 de Draad van AWG 600v, Flexibele Siliconedraad UL3529 150℃
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
Vlam - de Geïsoleerde Kabel van het vertragerssilicone Rubber, Straalkacheldraad UL3222
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
awm Geïsoleerde elektrodraad van het 22 Maat de flexibele UL3212 Hittebestendige Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
VDE 300V 0.35mm Silicone Rubber Medische Draad UL758 VOOR het verwarmen van huistoestel
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
Zwarte siliconen geïsoleerde draad Vlamvertrager UL Gekleurde gekleurde koperen geleiderdraad Gauge 14awg
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| RoHS Compliant: | Yes |
UL de vermelde van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van AWM UL3530 Weerstand Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ OF 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
UL-lijst 3050 mm Silicone geïsoleerde geblokkeerde koperdraad met hittebestendigheid 200.C
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| Temperature Rating: | 200°C |
| Length: | 3050 |
Ingeblikte UAV van de Koperen geleiderxlpe Geïsoleerde Draad Verwarmer UL3321 150C
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |

