Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
Van de de Kern de XLPE Geïsoleerde Draad UL3173 van het generatorkoper van de de Olieweerstand Elektrische Kabel
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
UL3173 geïsoleerde XLPE-Haak op de Weerstands Elektrische Kabel van de Draadolie voor Generator 20AWG
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
van het het silicium de rubberdraad Ingeblikte Koper van 600V 150C UL3137 Elektrische draad voor elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Silicone van 600V 150C isoleerde Ingeblikte koperdraad UL3138 voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Ingeblikte Koper Geïsoleerde de Draad witte zwarte rode kleur op hoge temperatuur van de siliconedraad UL3138
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3136 siliconerubber geïsoleerd draad Ingeblikt Koper voor Verlichting met zwarte kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
Standaardsilicone Geïsoleerde de Draad24awg Draden en Kabels van goedkeuringsu L
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Maak 1,5 de Vlammm Weerstand VDE (N) 2GFAF van de Silicone vuurvast van de Rubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Vernikkeld Flexibel Geïsoleerd de Draad26awg Koper van UL1333 FEP
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

