Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
Elektro Flexibele AWM de Kabelul 758 Norm op hoge temperatuur van de Draadisolatie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Het Silicone Rubberdraad UL3134 van VDE 26/0.254 16AWG voor LEIDENE Verlichting
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
CCC 16AWG UL3134 de Flexibele Rubber Geïsoleerde Toestellen van het Draadhuis
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UL3134 siliconerubber Geïsoleerde die Draad 12AWG voor Verlichting wordt ingeblikt
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Siliconerubber met een laag bedekte UL3512 0.5-4.0sqmm Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Siliconerubber |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De aansluitingsdraad van Eco vriendschappelijke AWG 12, elektrokabel op hoge temperatuur UL3240
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
het flexibele 20-26 het Siliconerubber op hoge temperatuur van AWG UL3140 isoleerde ingeblikte koper elektrodraad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| Nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Super Flexibele Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor het Bewijs van de Verwarmerul 3138 Schuring
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |

