Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone copper wire ] bij elkaar passen 962 producten.
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel 150C van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Zuivere Ingeblikte het Koperdraad van de silicone Flexibele Geïsoleerde Draad 28AWG
| Leidertype: | Flexibel |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | SILICONE |
| Leidermateriaal: | Koper |
8AWG UL3512 Siliconen Rubber Draad 200C Vertind Koper
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Conductor material: | Tinned Copper wire |
| Insulation material: | Silicone Rubber |
UL3512 12AWG Superzachte siliconen geïsoleerde draad met 660/0,08 blik koper voor toepassing bij hoge temperatuur
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600V |
| Dirigenttype: | Vertind koper |
Super Zachte 14AWG Siliconen Geïsoleerde Draad met 600V Rating en 200C Temperatuurbestendigheid voor Automotive Toepassingen
| Geleidingsmateriaal: | Koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 14AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
UL3530 Hoge temperatuur siliconen geïsoleerde draad met geblokkeerde koperen geleider voor 200C toepassingen
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |
Rode Silicone Flex Kabel/Silicone Met een laag bedekte Elektrodraad 300V 150C UL3132
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
UL3512 4/0AWG Siliconen Rubber Draad 200C Hittebestendig 600V
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 4/0AWG |
UL3134 600V 150C Silicone rubberdraad met geblokkeerde koperen geleider voor huishoudelijke apparaten en motoren
| Geleidermateriaal: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 14 AWG, 12 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconen |
Het ingeblikte Koperccc UL3133 305m/Roll Silicone Geïsoleerde toestel van het Draadhuis
| Naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

