Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone copper wire ] bij elkaar passen 962 producten.
Draad van het de Draad300v Vernikkelde Koper van UL3223 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
het het Broodjessilicone van 150C UL 305m/isoleerde Draad van het Draadul3239 6KV de 10KV Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Glasvezel van 200C UL3241 isoleerde Kabel de Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
Van de het Koperkabel 305m/van UL3253 250C Vernikkelde het Broodjessilicium Met een laag bedekte Draad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
Draad van het de Draad200c 600V Ingeblikte Koper van VDE XLPE UL3512 de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
200C de ingeblikte Glasvezel isoleerde het Broodje UL3241 van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
Vlamvertragend geïsoleerd siliciumdraad Olieweerstand 300V
| Standaardspanning: | 300V/600V |
|---|---|
| Grootte: | 2.5 mm |
| Draadtype: | Geïsoleerd |
Flexibele VDE 150mm Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad 300V
| Isolatie: | Glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | Siliconerubber |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Geïsoleerde het Koperdraad van 2000ft/Roll UL3133 22Awg Silicone
| Model: | UL3133 |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
UAV 150C 16AWG Flexibele Silicone Rubberdraad UL3134 600V
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

