Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone copper wire ] bij elkaar passen 962 producten.
305m/ Van het de Kabelhuis van het broodjesul3123 de Silicone Geïsoleerde Koper Draad van het het Toestellen Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Flexible Stranded Silicone Isolated Wire UL Listed 12awg Tined Copper Conductor - Zwart/Wit/Rood
| CSA Certified: | Yes |
|---|---|
| Conductor Strand: | Stranded |
| RoHS Compliant: | Yes |
2AWG 4AWG 6AWG 8AWG 10AWG 12AWG 14AWG 16AWG Flexible Glass Fiber Braid Tined Copper Silicone Rubber Wire
| Verklaarde CSA: | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Leiderstreng: | Stranded |
| RoHS-conform: | - Ja, dat klopt. |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad 150C van UL3219 0.78mm Draad van het het Nikkelkoper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Van het de Draad150c UL3130 Silicone van het glasvezel de Vernikkelde Koper Geïsoleerde Draad Rubber
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Ultra Flexibele Silicone Geïsoleerde het Bewijskabel van de Draadhitte voor Huistoestel UL3135
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Silicone Rubberdraad op hoge temperatuur 0.5mm UL Awm voor Huistoestel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Zwarte siliconen geïsoleerde draad Vlamvertrager UL Gekleurde gekleurde koperen geleiderdraad Gauge 14awg
| Conductor Strand: | Stranded |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| RoHS Compliant: | Yes |
Siliconerubber Geïsoleerde die Draad in Huistoestel/Verlichtings de Elektrische Draden van Heater Tinned Copper High Temperature wordt gebruikt
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200°C |
| Norm: | UL758 |
van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3240 305m/van 200C UL Ingeblikte het Koperdraad Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |

