Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ silicone copper wire ] bij elkaar passen 962 producten.
van het Koperdraden van 150C 26AWG UL3212 CCC Ingeblikte van het de Hoogspanningssilicone Draad VDE
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
VDE 600V UL758 blikte het Siliconehaak van Koperdraden 6AWG 150C XLPE op Draad in
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van 600V 150C UL3137 de Silicone Behandelde Elektrische Kabel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Kabel van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van UL3140 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel UL758 van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Het ingeblikte de Draad Elektrische Oven van het Kopersilicone Rubber Geïsoleerde Vastgelopen Verwarmen Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
UL3142 Uav van het het Huistoestel van silicone Rubberdraden 600v 150C 18AWG FT2 Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
Met een laag bedekte het Koperdraad UL758 van 300V 150c 22awg Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Grootte: | 22awg |
Koper UL3135 22Awg om Silicone Geïsoleerde Draad 200c
| Model: | UL3135 |
|---|---|
| LEIDER: | Tinnerkoper |
| nominale spanning: | 600V |

