Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Met een laag bedekte het rubber isoleerde Elektrodraad, 20 AWG Vastgelopen Hittebestendige Aansluitingsdraad
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWm3137 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
De duurzame 6 Haak van AWG XLPE op Goedkeuring van de Draad de UL Verklaarde Kabel ROSH&REACH
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
Hittebewijs 18 de Elektrische Haak van AWG op Kabel, ROHS-Halogeen Vrije Draad UL3266
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van AWG 18 voor Elektrisch apparaat UL 3367
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
multicore Geïsoleerde Draad van 200C UL20369/20710 FEP voor industriële machine
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | FEP |
26 XLPE Geïsoleerde de Kabel600v Haak Op hoge temperatuur van AWG op Draad 150C UL3289
| spanning: | 600V-750V |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 90℃ |
| standaard: | UL758 |
geïsoleerde de Machtskabel van 600-750V XLPE, 26 AWG-de Norm van de Aansluitingsdraad Ul758
| Leider: | Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
De vuurvaste Haak van UL3289 XLPE op Draadkoperen geleider
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |

