Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
de Draad van AWG van 600V 250C AWM 14, Haak Op hoge temperatuur op Draad UL10362
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
UL/Certificaat 18 AWG-Aansluitingsdraad Xlpe Geïsoleerde UL3289 150C 750V van CUl/CSA-
| spanning: | 600V-700V |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
Geïsoleerde Vrije UL Goedkeuring op hoge temperatuur 18 AWG UL1332 van het Draadhalogeen
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | fep |
De aanstekende van looddraden isoleerde draden neemt zorg voor uw safty
| spanning: | 300/300V |
|---|---|
| temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | fep |
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 16awg UL1333 voor koffiezetapparaat
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | FEP |
AWG-22 Aansluitingsdraad op hoge temperatuur, XLPE Geïsoleerde Draad voor LEIDENE Verlichting UL3173
| spanning: | 600V-700V |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 18awg 200C UL1592 voor automobiel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 26awg 200C UL1709 PFA voor Motorfiets
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
Geïsoleerde de Draad belangrijke draad op hoge temperatuur van 32awg 200C UL1710 PFA
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
PFA Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur UL1710 van 32AWG 200C voor geleide lamp
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |

