Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
De hoge van het de Draadsilicone van de Bundel Elektroaansluiting Rubberkabel 600V 150°C AWM3132
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWM3132 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Hittebewijs 18 de Elektrische Haak van AWG op Kabel, ROHS-Halogeen Vrije Draad UL3266
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
multicore Geïsoleerde Draad van 200C UL20369/20710 FEP voor industriële machine
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | FEP |
26 XLPE Geïsoleerde de Kabel600v Haak Op hoge temperatuur van AWG op Draad 150C UL3289
| spanning: | 600V-750V |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
de Haak van 600V UL3331 XLPE op Draad en Kabel voor Bestand de Olie van het Huistoestel
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
Geïsoleerde Vrije UL Goedkeuring op hoge temperatuur 18 AWG UL1332 van het Draadhalogeen
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | fep |
Van de het looddraad van het huistoestel geïsoleerde de draadkabel UL1331 300V 150C
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | fep |
De aanstekende van looddraden isoleerde draden neemt zorg voor uw safty
| spanning: | 300/300V |
|---|---|
| temperatuur: | 180C |
| Isolatie: | fep |
AWG-22 Aansluitingsdraad op hoge temperatuur, XLPE Geïsoleerde Draad voor LEIDENE Verlichting UL3173
| spanning: | 600V-700V |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
8 de Draad van de kleurenkoperen geleider, kruist Verbonden Polyethyleendraad 18AWG Awm3289
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
| Diameter van: | 1.86-11.66 mm |

