Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
20awg Geïsoleerde de Draad verwarmingskabel op hoge temperatuur van 250C AWM UL1726 PFA
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
van de de Olie de Bestand Geïsoleerde Draad van 18awg 250C UL1727 Elektrodraad
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur 26 van PFA de Spoelverpakking van AWG UL1859
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
7 van de de Controlekabel van de kernen200c FEP de Geïsoleerde Draad Hoogspanning UL4389
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
600V 250C AWM 14 de draad van AWG, Haak Op hoge temperatuur op Draad UL10362
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
Van UL3289 26AWG de zwarte XLPE Haak van de de Fabriekslevering op de elektrodraad van de Draadkoperen geleider
| naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
VDE 8207 FEP-de Vernikkelde Koperen geleider van Isolatiedraden voor Koplamp
| Punt: | Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| LEIDER: | Vernikkelde koperdraad |
| OD: | 1.362.76mm |
geïsoleerde draad en kabel op hoge temperatuur UL1332 300V 200C
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | fep |
Lage rook en halogeen vrije XLPE geïsoleerde draad en kabel UL3271
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 125C |
| Isolatie: | XLPE |
De brand schatte AWG-16-30 Streng, Gevlecht Vrij de Kabelhalogeen van UL3068 Glasvezel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | fiberglas |

