Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
150C Kabel van het het Broodjesul Ingeblikte Koper van de silicone de Rubber Geïsoleerde Draad UL3212 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3240 305m/van 200C UL Ingeblikte het Koperdraad Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
van de het Siliconetest van 150C UL3133 van de het Looddraad 305m/Kabel van het het Broodjes de VDE Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
AWM1331 interne Witte Ingeblikte die het Koperdraad van Isolatiedraden voor Huiskeuken wordt gebruikt
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| Od: | 1.30-15.54 mm |
150C UL 305m/rollen de Ingeblikte Geïsoleerde Draad van de Koperdraad UL3239 6KV 10KV Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
305m/ Van het de Kabelhuis van het broodjesul3123 de Silicone Geïsoleerde Koper Draad van het het Toestellen Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
305m/Roll Ingeblikte Koper van de silicone het Rubber Geïsoleerde Draad UL3512
| Productnaam: | UL3512 |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
het het Broodjessilicone van 150C UL 305m/isoleerde Draad van het Draadul3239 6KV de 10KV Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad UL3512 305m/van UL 200C Draad Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone
| Productnaam: | UL3512 |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |

