Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
UL3289 16AWG levert zwarte geïsoleerde de kabeldraad van het huistoestel XLPE
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
Van de de Fabrieksverkoop van UL3289 14AWG draad van de de machinexlpe geïsoleerde kabel de witte industriële
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
Van de de Fabrieksverkoop van UL3289 12AWG draad van de de machinexlpe geïsoleerde kabel de rode industriële
| naam: | XLPE draad |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Isolatie: | XLPE |
Awm3417xlpe Haak op van de het Koperkabel van de Draad Hoge Weerstand Toegepaste het Huiskeuken
| Punt: | XLPE-haak op draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
600V Draad van het hoogspannings de Dunne Lood, FEP Geïsoleerde Draad UL1901 200℃
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Koperen geleider 6000VAC van de halogeen de Vrije UL3289 XLPE Geïsoleerde Draad
| Leider: | Ingeblikt Koper |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
1.25mm Gevlechte Vastgelopen Draad UL3135 van de Silicone de Rubberglasvezel
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Multi Geïsoleerde Kabel 1 Kernleider 2.08mm van AWG Silicone
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
De industriële van het de Draadul3135 Silicone van de Bewijskoplamp Flexibele Geïsoleerde Rubberdraad
| Type: | Isolatie |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |

