Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
het siliconerubber geïsoleerde draad van de 600 voltdraad UL3240 voor klein huistoestel
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 28-10AWG |
22AWG flexibele geïsoleerde de draad stevige leider van het draadul3136 silicone rubber
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
0.75mm UL3512 Silicone Geïsoleerde Kabel met ROHS-BEREIKrapport
| voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200C |
| Norm: | UL758 |
de In de schede gestoken Kabel OD 10.66mm van 600V UL758 pvc de Flexibele Kabel van Pvc van 105C UL1015
| Isolatie: | Pvc |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.9010.66mm |
het Siliconerubber Geïsoleerde Kabel van 600V AWM UL3512 8awg
| Enige draad: | 0.05mm |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Isolatie: | Siliconerubber |
26AWG pvc Geïsoleerde Kabelul1015 600V 105C Vuurvaste Kabel
| Productnaam: | Pvc-Draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Pvc |
26AWG Pvc-geïsoleerde kabel UL1015 600V 105C brandwerend kabel
| Productnaam: | pvc-draad |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | PVC |
van de het Silicone Rubberisolatie van 24awg UL3122 Vastgelopen de Kabelglasvezel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | ingeblikt koper |

