Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
200C het Elektro Ingeblikte Koper op hoge temperatuur 22AWG 3mm van PTFE Draad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
UL3074 12 de Elektrodraad van AWG, Hittebestendige Elektrodraad 8 Facultatieve Kleuren
| naam: | Siliconedraad geïsoleerde glasvezel |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Nominale spanning: | 600v |
De de Hoogspanningshaak van de Ullijst op Draad, Maat 22 isoleerde Vastgelopen Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Grootte: | 26-1AWG |
de Draad geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van 200C 8awg UL1199 PTFE
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | ptfe |
draad de op hoge temperatuur 200C 600V van AWG UL1330 van 20/22/24 Geïsoleerde
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Geïsoleerde Draad Ingeblikte het koperdraad op hoge temperatuur van 16-30awg UL1591
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | FEP |
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 18awg 200C UL1592 voor automobiel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
Geïsoleerde Draad de op hoge temperatuur van 26awg 200C UL1709 PFA voor Motorfiets
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | PFA |
Om 12 AWG Vastgelopen Koperdraad, Groene Flexibele Elektrodraad AWM 3135
| Type: | Isolatie |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Elektrische draad 600V 150C van de silicone de rubber geïsoleerde draad UL3123 20AWG
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |

