Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
AWM3135 het Elektro ultra Flexibele Silicone Geïsoleerde Bewijs op hoge temperatuur van de Draadhitte
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
siliconerubber geïsoleerde draad 12-30AWG voor elektrisch apparaat met blace rode kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
van de het Koperdraad van 250C UL3253 Vernikkeld het Silicone Rubber300v 305m/broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
De Geïsoleerde Draad 600V van UL758 20AWG PFA/150C-Rood voor Heater Home Appliance Light
| Productnaam: | PFA-draden |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | PFA-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
Silicone van 600V 150C isoleerde Ingeblikte koperdraad UL3138 voor huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3136 siliconerubber geïsoleerd draad Ingeblikt Koper voor Verlichting met zwarte kleur
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 600V 200C voor huistoestel
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
AWG-26 Hoogspanningssilicone Geïsoleerde Draad met Vastgelopen Leider AWM3136
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |
AWM1007 610m de Ingeblikte Draad UL758 van Koperpvc voor Huiskeuken
| Punt: | pvc geïsoleerde koperdraad |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |
UL758 de glasvezel vlechtte Geïsoleerde Koperkabel 3068 Silicone Rubber600v VDE
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

