Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
geïsoleerde het Koperdraad van 10KV UL3304 Glasvezel voor het Verwarmen van Producthoogspanning
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |
150C vastgelopen het Silicone Elektrodraden UL758 van 22AWG 600V voor LEIDENE Verlichting
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Van de het Koperdraad 600V van UL758 de 30AWG Vastgelopen Isolatie Op hoge temperatuur
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Inrernal Bedrading |
Van het de Isolatiekoper van VDE UL758 XLPE de Draden UL 32AWG 7/0.08
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
De Geïsoleerde Draad 600V 150C 19/0.75 150 Graadccc VDE van UL758 8AWG Silicone
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Huishouden 2 Kern Elektrodraad, de Industriële Elektrische Draad van FEP/PFA en Kabel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
Met een laag bedekte het rubber isoleerde Elektrodraad, 20 AWG Vastgelopen Hittebestendige Aansluitingsdraad
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWm3137 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
5 van de Draadtelfon van de spelden200c Douane de Elektroverwarmingskabel van het de Isolatiejasje
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
De hoge van het de Draadsilicone van de Bundel Elektroaansluiting Rubberkabel 600V 150°C AWM3132
| naam: | Silicone Elektrodraad |
|---|---|
| model: | AWM3132 |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Van het Siliconedraden van 12AWG 300V de Elektro Vernikkelde Draden FT2 UL3254
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | wit |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

