Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
UL758 3068 Flexibele Vastgelopen Ingeblikte het Koperdraad van de Glasvezel Rubberdraad 150C
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
26/0.254 UL758 1000Ft de Ingeblikte Draad 16AWG van het Kopersilicone
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
150C vastgelopen Geïsoleerd de Draad600v UL758 Ingeblikt Koper van 18AWG VDE Silicone
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL3122 Tinner Copper Insulated Wires 300V 200℃ UL758 voor Linghting
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 200℃ |
| Norm: | UL758 |
De Isolatiekoperen geleider Wires 32AWG UL758 van PEFE TFE FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
UL758 XLPE liep Ingeblikte Koperdraad 18AWG 600-750V vast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
5 van de Draadtelfon van de spelden200c Douane de Elektroverwarmingskabel van het de Isolatiejasje
| nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
8 de Hoogspanningsxlpe Haak van AWG 125C op Hittebestendige Draad 600V UL3195
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
CCC 7.60mm 16 Bruine de Koperen geleiderxlpe Geïsoleerde Elektrische Draad van AWG 600V
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
Geïsoleerde het Koperdraad van het hittebewijs Glasvezel voor Industriële Machine UL3550
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |

