Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
De Geïsoleerde Kabel van PFA , de Behandelde Draad van AWM10362 voor Industriële Machine
| Punt: | Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| leider: | vernikkelde koperdraad |
| OD: | 0.90-15.66 mm |
150 het Silicone Rubberdraad Geïsoleerde AWM3068 Bouw 7/0.10mm van Celsius 300V
| Materiaal: | Rood, Zwart, Groen, Blauw, Bruin, Wit, Geel/groen, enz. |
|---|---|
| Leidingmateriaal: | Koper, koper of ingeblikt koper |
| Toepassing: | mechanisch en elektrische machine enz. |
Glasvezel Gevlechte Rode Silicone Geïsoleerde de Draad Elektrische Draad van Awm UL3122 20AWG
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
Van de het Koperdraad van het nikkelplateren van de de Isolatie de Materiële en Vastgelopen Leider van pvc Draad van Type Mysun Factory Goedkope Elektro
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
Van de het Koperdraad van het nikkelplateren van de de Isolatie de Materiële en Vastgelopen Leider van pvc Draad van Type Mysun Factory Goedkope Elektro
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
de Geïsoleerde Draad 20AWG 21/0.18 van 600V 125C XLPE Elektrodradenleveranciers
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
De Gele Draden 105c van het laag Voltageul3302 30V XLPE Koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
300V van het Silicone Rubber 20 AWG 7/031 van de voltageweerstand Ingeblikte het Koperdraden
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
Van het de draden150c 300v ingeblikte koper van de silicone de elektro interne verbinding draden en de kabels
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
De draden12awg 600V draden van het kabel elektrische automobiel ingeblikte koper
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

