Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
van de het Siliconetest van 150C UL3133 Flexibel van het het Lood Ingeblikt Koper Elektro de Draad305m/Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Ingeblikte Koper Geïsoleerde de Draad witte zwarte rode kleur op hoge temperatuur van de siliconedraad UL3138
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Siliconerubber Geïsoleerde die Draad in Huistoestel/Verlichtings de Elektrische Draden van Heater Tinned Copper High Temperature wordt gebruikt
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200°C |
| Norm: | UL758 |
Hoogspanningsglasvezel geïsoleerde koperdraad voor huishoudstandaard UL3254
| voltage: | 10000V |
|---|---|
| temperature: | 250C |
| insulation: | fiberglass |
250C Elektrokabel op hoge temperatuur, AWG-24 Streng UL3252
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad UL3512 305m/van UL 200C Draad Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone
| Productnaam: | UL3512 |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
15KV hoogspanning 16 de draad van AWG, Geïsoleerde de Kabel Zure Weerstand van UL3239
| Nominale spanning: | 15KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP |
24 het Siliconedraad van de maathoogspanning, Vuurvaste Silicone Elektrokabel
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Multi Gekleurde Draad van de Siliconespreker/Elektrodraad Op hoge temperatuur 22 AWG
| naam: | elektrodraad op hoge temperatuur |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Van de de Isolatie het Flexibele Elektrodraad van UL10362 PFA Vernikkelde Koper 600V 250C voor huistoestel
| Productnaam: | De Isolatie van UL10362 PFA het Verwarmen Weerstands Elektrische Draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |

