Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
UL3728 Verlichting van het het Huistoestel van silicone de Rubberdraden 300v 200C 16AWG FT2 Zwarte
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
VDE H05S-K 180C Stranded Flexible Electrical Wire 0,75mm2 750V Gemaakte koperen geleider
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Gemaakte koper |
de flexibele multicore haak van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van VDE h05ss-F op draad
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
UL3122 flexibele silicone elektrodraad voor elektrodraad met rode zwarte witte kleur
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
Van de Draad Flexibele Multikern van het 250 Graadsilicone het Rubber Geïsoleerde Type UL4367
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
De ingeblikte Weerbestendigheid van de Koperen geleiders Geïsoleerde Draad 300V UL1592
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |
UL3138 flexibele Geïsoleerde Draad 10 AWG-Siliconedraad met Ingeblikt Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Size: | 18-9AWG |
UL3122 het Silicone Rubberisolatie 305m/Roll van glasvezel Gevlechte Draden
| model: | UL3122 |
|---|---|
| Isolatie: | siliconerubber |
| Jasje: | Glasvezel |
2 spelden 16 Maatdraad Op hoge temperatuur, Silicone Beklede Kabel 300V 200℃
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |

