Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ high temperature silicone rubber tubing ] bij elkaar passen 106 producten.
De Glasvezelsilicone Geïsoleerde Draad 300V van UL3223 150C voor Elektrisch apparaat
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel 150C van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
200C de ingeblikte Glasvezel isoleerde het Broodje UL3241 van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
150C UL 305m/rollen de Ingeblikte Geïsoleerde Draad van de Koperdraad UL3239 6KV 10KV Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
2 AWG UL3512 Silicone draad 200C High Temp Flexible kabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 2 AWG |
Geïsoleerde het Koperdraad van het hittebewijs Glasvezel voor Industriële Machine UL3550
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |
UL3075 10AWG Silicone glasvezel gevlochten draad met 600V nominale spanning en 200C nominale temperatuur voor industriële verwarmers
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Draaddiameter: | 10AWG |
| Isolatie materiaal: | Rubber |
VDE h05s-k 180C liep Flexibele Elektrodraad 0.75mm2 750V vast
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
UL3122 Flexible Silicone Electrical Wire 300V Stranded Conductor Rood Zwart Wit Kleur
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Isolatie materiaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leidermateriaal: | Gemaakte koper |

