Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ high temperature silicone rubber tubing ] bij elkaar passen 106 producten.
UL3069 Gecertificeerd 150C Warmteweerstand 600V Nominale Spanning Silicone Glasvezel Geflechte Draad in 305m/rol
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
UL8207 FEP Wire 300V 180C High Temperature Heat Resistant Sensing Wire for Sensor Applications
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
UL10064 FEP-draad met meerdere AWG-maten, 30V nominale spanning en 105°C temperatuurclassificatie voor interne of externe verbindingskabel
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Rubber |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
Geïsoleerde Draad de Op hoge temperatuur van 22WAG UL1858 PFA 150 Graad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
UL20723 FEP Multi Core Wire with FEP Insulation for High Temperature Applications in UAV Robots and Industrial Equipment
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameteropties: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X18, 7X20 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
UL1927 FEP-draad met een nominale spanning van 30 V en een nominale temperatuur van 105 °C voor circuits van klasse 2 in elektronische apparatuur
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
VDE0250 Gecertificeerde 750V 200C hoogtemperatuur FEP geïsoleerde stroomkabel voor industriële machines en UAV-robots
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,50, 3X2,00, 3X2,50, 4X0,50 |
| Isolatiemateriaal: | FEP |
UL8298 PFA-draad met vaste geleider en ronde vorm voor medische apparatuur en hoge temperatuurtoepassingen
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | PFA |

