Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ high temperature silicone rubber tubing ] bij elkaar passen 106 producten.
Van het het Buizenstelselsilicone van de voedselrang de Flexibele Rubberkoker Op hoge temperatuur voor Koffiemachine
| Temperatuur: | 180-250C |
|---|---|
| Voltage: | 300-6000V |
| Verpakking Details: | 100m per broodje |
150deg siliconerubber Geïsoleerde Draad 24awg voor Koplamp 600V UL 3137
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Super Zachte 14AWG Siliconen Geïsoleerde Draad met 600V Rating en 200C Temperatuurbestendigheid voor Automotive Toepassingen
| Geleidingsmateriaal: | Koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 14AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
6AWG UL3512 Silicone draad 200C Warmtebestendige geblokkeerde koperkabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |
6 Core 7 Core 8 Core Silicone Insulated Multicore Wire with UL Standard and Copper Conductor for Heating Applications
| Geleidingsmateriaal: | Koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber, Siliconerubber |
| Nominale spanning: | 300 V |
Flexibele Geïsoleerde de Draad450/750v Hoogspanning 180C van VDE h05s-k 1.00mm2
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
UL758 Standaard Silicone draad met 200°C-temperatuurweerstand en blik kopergeleider voor huishoudelijke apparaten
| Materiaal geleider: | Vertind koperdraad |
|---|---|
| Diameter: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 14 AWG, 24 AWG, 8 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26 AWG |
| Isolatie materiaal: | Siliconen |
UL3069 Hittebestendige Draad met 600V Nominale Spanning, 150°C Temperatuurclassificatie en Vertind Koperen Geleider
| Materiaal geleider: | Koper |
|---|---|
| Diameter: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Isolatie materiaal: | Rubber |
UL3122 200C 300V 16-26AWG Gelast metaaldraad voor huishoudelijke apparaten
| Geleidermateriaal: | Tinnen koper |
|---|---|
| Diameter: | AWG 12 |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
van de het Koperdraad van 250C UL3253 Vernikkeld het Silicone Rubber300v 305m/broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |

