Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Multi Gekleurde Super Flexibele Geïsoleerde Draad met Vernikkelde Koperen geleider
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
1.682.69mm OD de Koperen geleider AWM 3122 16-26AWG van Tinner van de Glasvezel Gevlechte Draad
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
Van de de Draad200c Hoogspanning van VDE de FEP Geïsoleerde Elektrodraad UL1332 voor UAV Robot
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| geschatte temperatuur: | 200℃ |
| isolatie: | FEP |
UL gediplomeerde Flexibele Geïsoleerde Draad en Kabelsilicone Rubberisolatie
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150c |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Super Flexibel van de elektrisch apparaatsilicone Geïsoleerde Draad met Vastgelopen Leider
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
van de het Silicone Rubber Geïsoleerde Draad van 200C 30KV de Zachte Aangepaste Kleur UL3239
| Nominale spanning: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
XLPE-Haak op Draad voor Industriële Machine18awg 0.307.60mm Diameter
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
De hoge Toepassing van de de Gevlechte Draadawm 3123 Magnetron van de Weerstandsglasvezel
| Punt: | Glasvezel Gevlechte Draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| leider: | Tinnerkoper |
De Gevlechte Bewijs Geïsoleerde Draad van 20AWG UL3122 Glasvezel
| Isolatie: | Fiberglas en Silcicone-Rubber |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Leidertype: | Vastgelopen |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Haak op Draad voor Industriële Machine
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |

