Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
De Geïsoleerde Draad 600V 18awg UL3134 150C van het elektrisch apparaatsilicone Rubber
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
600V Flexibele Rubber Geïsoleerde de Draadccc 16AWG UL3134 van huistoestellen
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte Temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Gele het Siliconerubber Geïsoleerde Draad van 22awg 150deg voor LEIDENE Verlichtingstoepassing
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Ingeblikte van de het Siliconerubber Met een laag bedekte Draad van VDE UL3223 het Huistoestellen
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Interne de Kabelul1015 Ingeblikte Leider van het Bedradingspvc In de schede gestoken Koper
| Isolatie: | Pvc |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte Koperdraad |
| OD: | 1.9010.66mm |
Super Flexibele Siliconerubber Geïsoleerde Draad voor het Bewijs van de Verwarmerul 3138 Schuring
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
5 van de Draadtelfon van de spelden200c Douane de Elektroverwarmingskabel van het de Isolatiejasje
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
20AWG AWM1431 Xlpvc Insualtion Wires Transparent Internal 5.05mm
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
AWM 3321 Hoge Weerstandsxlpe Draden 600V voor Koplamp Zwarte Kleur
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.8610.66mm |

