Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Groene de Draadisolatie van het Hittebewijs, 1.5mm Flexibele Looddraad vdeh05sj-k
| Nominale spanning: | 450V/750V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Maak 1,5 de Vlammm Weerstand VDE (N) 2GFAF van de Silicone vuurvast van de Rubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
Huishouden 2 Kern Elektrodraad, de Industriële Elektrische Draad van FEP/PFA en Kabel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | FEP of PFA |
14awg Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur van UL1331 de voor elektrische oven
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | FEP |
1.5mm VDE8207 de Geïsoleerde bestand FEP kabel op hoge temperatuur van de Draad duurzame olie
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| Isolatie: | FEP |
Dubbele Geïsoleerde de Draadkabel Op hoge temperatuur 22 AWG van het Isolatiekoper FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Rubber de Isolatiedraad 200C 300V van het glasvezelul3122 Silicone
| Producten: | de gevlechte draden van de siliconeglasvezel |
|---|---|
| Kleur: | witte blauwe zwarte rode geelgroen |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Silicone Rubberdraad op hoge temperatuur 0.5mm UL Awm voor Huistoestel
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leidermateriaal: | Koper |
| Toepassing: | Divers |
Huishoudenccc 305m Silicone Geïsoleerde Kabel UL3122
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| Leider: | Tinnerkoper |
AWG-26 Kabel van de het Silicone de Rubber Geïsoleerde Draad van het Hittebewijs voor Huistoestel UL3135
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Koper |
| Toepassing: | Divers |

