Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ 305m roll ul tinned copper wire ] bij elkaar passen 768 producten.
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De Geïsoleerde Draad van het koplamp300v UL3223 Silicone Rubber
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UL 1199 Kabel 20 AWG van de Douane Elektrodraad Geïsoleerde PTFE Draad
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | vernikkelde/silver-plated koperdraad |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
Vlam - de Geïsoleerde Kabel van het vertragerssilicone Rubber, Straalkacheldraad UL3222
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
6 AWG aan AWG-30 Siliconerubber Geïsoleerde Draad bedekte Flexibele Geïsoleerde Draad met een laag
| Isolatie: | Silicone |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikte koperdraad |
| MOQ: | 3050M |
Draad op hoge temperatuur 18 AWG UL1330 200c 600V FEP isoleerde Elektrische Draadkabel 2.17mm
| Leidermateriaal: | Vastgelopen ingeblikt koper |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | FEP |
| Kleur: | Vereiste |
6 AWG aan AWG-30 Siliconerubber Geïsoleerde Draad bedekte Flexibele Geïsoleerde Draad met een laag
| Isolatie: | siliconen |
|---|---|
| Conductor: | Ingeblikte Koperdraad |
| MOQ: | 3050M |
Koperen geleiderul3289 18AWG 600V XLPE Geïsoleerde Kabel
| NAAM: | XLPE-draad |
|---|---|
| Isolatie: | XLPE |
| Leiderbouw: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
Maak 1,5 de Vlammm Weerstand VDE (N) 2GFAF van de Silicone vuurvast van de Rubber Geïsoleerde Draad
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
0,75 van het Flexibele Siliconemm Rubber bedekten Flexibele Draad voor Geleid Licht vdeh05s-k met een laag
| Nominale spanning: | 300v/500v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |

