Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
De duurzame 6 Haak van AWG XLPE op Goedkeuring van de Draad de UL Verklaarde Kabel ROSH&REACH
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
16-30 van de de Glasvezel de Gevlechte Draad UL3068 UL van AWG Gediplomeerde Antiolie Op hoge temperatuur
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | Fiberglas |
Vernikkeld Flexibel Geïsoleerd de Draad26awg Koper van UL1333 FEP
| Productnaam: | De Isolatiedraad Met een laag bedekte Draad van UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 90℃ |
| standaard: | UL758 |
Haak van het het huistoestel XLPE van AWM3271 18AWG de bruine op Draad Ingeblikt Koper
| naam: | De elektrodraad van XLPE |
|---|---|
| model: | AWM3271 |
| leider: | ingeblikt koper |
De flexibele 16 Haak van AWG XLPE op Draad met Ingeblikte Koperen geleider UL3321
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 150℃ |
| standaard: | UL758 |
De elektro Ingeblikte Koper Geïsoleerde Draad Ul3239 van 200C 600V
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Silicone |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
de Haak van 600V UL3331 XLPE op Draad en Kabel voor Bestand de Olie van het Huistoestel
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |

