Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
de Kabel van de het Siliconebatterij van 600V 200C, Hoge Hittebestendige Gediplomeerde Draad UL CUL CSA
| spanning: | 600V AC |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
32-10AWG Zilveren Geplateerde Koperdraad, Behandelde Draad UL1180
| Isolatie: | ptfe |
|---|---|
| leider: | geplateerd nikkel of zilver |
| Maat: | 32AWG-10AWG |
De hoge werkende geïsoleerde draad UL3253 250C van het temperatuursilicone rubber
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | Vernikkeld koper |
| Maat: | 30-12AWG |
De Elektrohaak van UL10362 E239689 op de Draad Ingeblikte Draad van de Koperpfa Isolatie
| productnaam: | De Isolatie van UL10362 PFA het Verwarmen Weerstands Elektrische Draad |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
Elektrische Motoren die Ingeblikte het Koperkabel aansteken van de Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL758
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3222 van de het Silicone Flexibele Kabel 150C van het verlichtings305m/Broodje Vernikkelde het Koperdraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
UL3142 FT2 de Elektrodraad 150C 600V van de Siliconeisolatie voor Huistoestel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Geïsoleerde de Draadul3132 Ingeblikte Koperen geleider Cable van 30AWG 150C VDE Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
van het de Draad305m/Broodje Ingeblikte Koper van 600V 150C UL3137 de Silicone Behandelde Elektrische Kabel
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
Geïsoleerde de Draadul3138 Ingeblikte Koper Geïsoleerde Draad van 16awg UL Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |

