Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraden voor Heater Use 22AWG
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
10AWG Siliconen Rubber Draad 1050/0.08 Vertind Koper UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
Siliconerubber met een laag bedekte UL3512 0.5-4.0sqmm Elektro Flexibele Geïsoleerde Draad
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Siliconerubber |
De Elektroxlpe Draden van de koffiemachine VW-1 600/750v Nominale spanning van 24AWG 11/0.16
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
CCC de Draad30awg UL1332 200V CSA FEP Geïsoleerde Kabel van het Auto'sfep Koper
| band: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
22 AWG-Draad UL 3122 van het Silicone de Glasvezel Geïsoleerde Koper Bestand Op hoge temperatuur
| spanning: | 300V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
XLPE-Haak op Draad voor Industriële Machine18awg 0.307.60mm Diameter
| Punt: | XLPE-Haak op draad |
|---|---|
| nominale spanning: | 600-750V |
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
18AWG elektrosilicone Geïsoleerde Draadul3367 Norm voor Verwarmers 305 per Broodje
| Punt: | Silicone Geïsoleerde Draad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| OD: | 1.38-2.07 mm |
CSA-Silicone Rubber0.5-4.0sqmm Flexibele Geïsoleerde Draad UL3512
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Isolatie: | Siliconerubber |
de Geïsoleerde Draad 20AWG van 300V UL1858 FEP voor Motor Elektrische Auto's
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |

