Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
305m/ Broodje 200C de UL Geïsoleerde het Verwarmen Kabel van het Draadul3240 Ingeblikte Koper
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
Glasvezel van 200C UL3241 isoleerde Kabel de Op hoge temperatuur van het het Broodjessilicone van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
Van de het Koperkabel 305m/van UL3253 250C Vernikkelde het Broodjessilicium Met een laag bedekte Draad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 250C |
200C de ingeblikte Glasvezel isoleerde het Broodje UL3241 van de Koperdraad 305m/
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
van de het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL3240 305m/van 200C UL Ingeblikte het Koperdraad Broodje
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
150C UL 305m/rollen de Ingeblikte Geïsoleerde Draad van de Koperdraad UL3239 6KV 10KV Silicone
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
150C UL Silicone geïsoleerde draad 305m/ rollen geblokkeerde koperdraad UL3239 6KV 10KV
| Isolatie: | van synthetische rubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale temperatuur: | 150C |
Broodje van de het Silicone het Flexibele Geïsoleerde Draad 16AWG 305M/van CSA UL3135
| Productnaam: | UL3135 |
|---|---|
| Kleur: | zwart wit rood |
| Isolatie: | silicone |
Geïsoleerde draad van blikjes koper-siliconrubber voor huishoudelijke apparaten/verlichting/verwarming
| Spanning: | 600 V |
|---|---|
| temperatuur: | 200°C |
| Standaard: | UL758 |
8awg ingeblikt het Siliconerubber van de Koper Flexibel AWM Kabel UL758
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

