Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ ul758 high voltage electrical wire ] bij elkaar passen 385 producten.
Geïsoleerde de Kabelhaak van 22awg UL3320 XLPE op draadul certificaten
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 90℃ |
| Norm: | UL758 |
Van de de Draad24awg Kleur van Februari van UL758 250C het Flexibele Geïsoleerde Witte Zwarte Blauw
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
van het het Huishouden de Elektrosilicone van 150C UL758 Kabel 26AWG VDE voor de Bouw
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Groen |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
VDE 600V UL758 blikte het Siliconehaak van Koperdraden 6AWG 150C XLPE op Draad in
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw/Wit/Rood/Bruin/Geel/Groen/Geelgroen/Zwarte |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
26AWG FEP draad UL758 VDE-REG 8207 600V/200C industriële stroom FEP beklede kabel
| productnaam: | FEP-draden |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | FEP-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad UL758 van VDE 18AWG voor Koffiemachine
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Keur aangepast goed |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
CCC XLPE Haak op Draad UL758 FT1 Blauwe 12AWG voor Huismotor
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Rood |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
de Haak van 105c 600v 32awg XLPE op Draad UL758 met Jasje
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | blauw |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |

