Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
Van het de Draad300v 200C Silicone van 10KV UL3122 de Flexibele Elektro Rubberdraad
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Uitgedreven siliconerubber |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
De Geïsoleerde Draad van het Hittebestendigheidssilicone Rubber voor Ijskast 12 AWG 600V
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
100m/ Van de de Draadhoogspanning van het broodjesul3239 Silicone Rubber het Siliconedraad 6KV
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Silicone |
| Leider Material: | Ingeblikt Koper |
VDE 300V 0.35mm Silicone Rubber Medische Draad UL758
| nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
CSA-Silicone Rubber0.5-4.0sqmm Flexibele Geïsoleerde Draad UL3512
| Grootte: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Isolatie: | Siliconerubber |
1.25mm Gevlechte Vastgelopen Draad UL3135 van de Silicone de Rubberglasvezel
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Het Siliconerubber Geïsoleerde Draad Op hoge temperatuur van AWG 18 voor Elektrisch apparaat UL 3367
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| leider: | ingeblikt koper |
200.C UL Geplaatst Silikon Gehaalde Draad 0.08 Jacket Zwart Wit Rood Blauw Bruin Groen
| Material: | Silicone |
|---|---|
| UL Listed: | Yes |
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
Dubbele Geïsoleerde de Draadkabel Op hoge temperatuur 22 AWG van het Isolatiekoper FEP
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Leider Material: | Vastgelopen ingeblikt koper |
| Toepassing: | Industrieel verwarmen, elektrisch apparaat, Bedrading, huistoestel |
14 van de de Draadul3135 Motor van AWG Flexibele Silicone Met een laag bedekte de Hittebestendigheidskabel
| Materiaal: | SILICONErubber MET INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |

