Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
De rode Geïsoleerde Draad van AWG 22 Silicone met Ingeblikte Koperen geleider UL3133
| naam: | 22 de Geïsoleerde Draad van AWG Silicone |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone Rubber |
| leider: | ingeblikt koper |
Gekleurde koper Silicone Wrapped Wire / Silicone Geïsoleerde Kabel 0.08mm Jacket 600V Spanning Rating
| Wire Gauge: | 10awg,12awg, 14awg, 16awg, 18awg, 20awg, 22awg, 8awg, 24awg |
|---|---|
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
| Jacket Thickness: | 0.08 |
UL3142 150C 600V 12AWG Vertind Koper Siliconen Rubber Geïsoleerde Draad voor Apparaten
| Geleidermateriaal: | Tinnen koper |
|---|---|
| Diameter: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
UL1332 FEP Geïsoleerde draad 300V 200C Hoogtemperatuur geblokkeerde koperen geleider voor huishoudelijke apparaten en verlichting
| Materiaal geleider: | Vertind koper |
|---|---|
| Diameter: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 2 AWG |
| Isolatie materiaal: | FEP |
UL3138 150C 600V Vertind Koper Siliconen Rubber Geïsoleerde Drogerdraad voor Apparaten
| Geleidermateriaal: | Tinnen koper |
|---|---|
| Diameter: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 9AWG, 10AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
Glasvezel Gevlechte Silicone Geïsoleerde Draadul3122 0.3-1.25sqmm Ingeblikte Koperen geleider
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
UL3137 600V 150C Vertind Koper Siliconen Rubber Geïsoleerde Draad voor Kledingstomers en Verwarmers
| Geleidermateriaal: | Tinnen koper |
|---|---|
| Diameter: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
van de het Koperverlichting van 150C 12awg UL3134 Ingeblikte de Draaduav OEM ODM
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UAV UL3134 18AWG Ingeblikte Koper Geïsoleerde Draad 600V 150C
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
CCC UL3134 14AWG Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |

