Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Battery Cable
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
Van het de draden150c 300v ingeblikte koper van de silicone de elektro interne verbinding draden en de kabels
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
De ingeblikte Geïsoleerde Draad van het Kopersilicone Rubber/Elektrische het Verwarmen Roldraad UL3219
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
van de het Koperxlpe Geïsoleerde Draad van 600V 150C Ingeblikte UAV van de Koperen geleiderFor Verwarmer
| Materiaal: | XLPE+ INGEBLIKT KOPER |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Norm: | UL758 |
Siliconerubber Geïsoleerde die Draad in Huistoestel/Verlichtings de Elektrische Draden van Heater Tinned Copper High Temperature wordt gebruikt
| Voltage: | 600V |
|---|---|
| Temperatuur: | 200°C |
| Norm: | UL758 |
10AWG Siliconen Rubber Draad 1050/0.08 Vertind Koper UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
305m/Roll Ingeblikte Koper van de silicone het Rubber Geïsoleerde Draad UL3512
| Productnaam: | UL3512 |
|---|---|
| Isolatie: | Siliconerubber |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
De ingeblikte Elektrodraad van het Kopersilicone, UL maakte een lijst AWG-26 Silicone van Flexibele Kabel
| naam: | AWM3135 silicone Flexibele Kabel |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone Rubber |
| leider: | ingeblikt koper |
UL3123 150C 600V blikjes koper siliconen rubberdraad voor huishoudelijke apparaten en verwarmers
| Geleidermateriaal: | Tinnen Koper |
|---|---|
| Diameter: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Isolatiemateriaal: | Siliconenrubber |
de Kabel van de het Siliconebatterij van 600V 200C, Hoge Hittebestendige Gediplomeerde Draad UL CUL CSA
| spanning: | 600V AC |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
De groene AWG-14 Siliconekabel, blikte de Haak van het Koperen geleidersilicone op Draad in
| naam: | siliconehaak op draad |
|---|---|
| Dirigent Type: | Gestrande |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |

