Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ tinned copper silicone electrical cable ] bij elkaar passen 427 producten.
het Siliconerubber Geïsoleerd Draad Ingeblikt Koper UL3135 van 200C 16-26AWG
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200°C |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
Enige Kern 2.5mm de Ingeblikte Vlam van de Koper Gevlechte Draad - vertrager
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
Draad van het het Silicone de Rubberkabel Ingeblikte Koper 16awg van 600V UL3135
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
UL3135 VDE 200C 600V blikte broodje van de het Silicone het Rubber Geïsoleerde Draad 305m/van de Koperkabel in
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 600v |
| Geschatte Temperatuur: | 200C |
van het de Draadul3140 Ingeblikte Koper van 300V 20AWG 150C de Silicone Geïsoleerde Elektrodraad
| Isolatie: | Siliconerubber |
|---|---|
| Nominale spanning: | 300V |
| Geschatte Temperatuur: | 150C |
6AWG UL3512 Silicone draad 200C Warmtebestendige geblokkeerde koperkabel
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |
de Flexibele Silicone Geïsoleerde Draad ROHS van 14awg UL3134 150C
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
UL3948 Uav van het het Huistoestel van silicone Rubberkabels 600v 200C 18AWG FT2 Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
Van de het Kopervlecht van VDE 600v Ingeblikte Draad 200 het Rubber van het Graad250c Silicone
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leider Type: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
De Machine van de de Fabriekslevering van UL3135 600V isoleerde het Industriële Elektro het Verwarmen Elementensilicone de Kabel van de Koperdraad
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |

