Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
UL3133 goedkeuring 16 AWG-Siliconedraad, Geïsoleerde Weerstandsdraad Lichtgewicht
| naam: | AWG-16 Siliconedraad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |
Vlam - de Geïsoleerde Kabel van het vertragerssilicone Rubber, Straalkacheldraad UL3222
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
Gevlechte Glasvezel Geïsoleerde Gediplomeerde Koperdraad UL3122 20awg 18awg 16awg UL
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| formaat: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
18 AWG Glasvezel Geïsoleerde kabel Stranded Leider Koperdraad
| Jasjekleur: | Zwart |
|---|---|
| Leider Insulation: | Glasvezel |
| Leidermateriaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
250°C hoogspanningsdraad Op hoge temperatuur, Glasvezel Gevlechte Draad UL3254
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | vernikkeld of zilveren geplateerd koper |
| Maat: | 30-12AWG |
OEM 30 AWG-Douane Elektrodraad en van het Kabelssilicone Isolatie30v 150C Zure Weerstand
| Nominale spanning: | 30v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
2 spelden 16 Maatdraad Op hoge temperatuur, Silicone Beklede Kabel 300V 200℃
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
Het Elektrofep Draad Ingeblikte Koper UL1330 1AWG van de hoogtetemperatuur voor Verlichting
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Materiaal: | koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
26AWG FEP draad UL758 VDE-REG 8207 600V/200C industriële stroom FEP beklede kabel
| productnaam: | FEP-draden |
|---|---|
| Geleider: | Vertind koper |
| Isolatie: | FEP-de Kabel van de draden rubbe Isolatie |
De geïsoleerde kabel van UL3266 300V 125C xlpe vuurvast met UL-certificaat
| Isolatie: | XLPE |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 32-10AWG |

