Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
5.97mm UL3075 Glasvezel Geïsoleerd Kabelft-2 Ingeblikt Koper
| Naam: | Glasvezel geïsoleerde siliconedraad |
|---|---|
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
| Leidertype: | Vastgelopen |
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraden voor Heater Use 22AWG
| Punt: | Glasvezel gevlechte draad |
|---|---|
| Isolatie: | Silicone rubber+fiberglass |
| LEIDER: | Tinnerkoper |
UL de vermelde Bestand Olie van de het Koperdraad 18/16/14/13AWG van UL3071 Glasvezel Geïsoleerde
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 18-13AWG |
De vuurvaste Glasvezel Geïsoleerde Kabel van de Koperdraad voor Rijstkooktoestel UL3068
| Isolatie: | Silicone Rubber |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30-16AWG |
Rode UL3223-Siliconerubber Met een laag bedekte Draad, Flexibele de Draadweerbestendigheid van het Rijstkooktoestel
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| LEIDER: | INGEBLIKT KOPER |
10KV Verwarmerdraad op hoge temperatuur, Chemische Weerstand van de Silicone de Beklede Draad UL3634
| Nominale spanning: | 10000V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| leider: | vernikkelde koperdraad |
0,75 van het Flexibele Siliconemm Rubber bedekten Flexibele Draad voor Geleid Licht vdeh05s-k met een laag
| Nominale spanning: | 300v/500v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 180℃ |
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
geïsoleerd ptfe met een laag bedekt draadul1570 vernikkeld en zilveren geplateerd koper
| Isolatie: | ptfe |
|---|---|
| leider: | geplateerd vernikkeld of zilveren |
| Maat: | 30AWG-10AWG |
VW-1 vlam - vertragersul1591 geïsoleerde 28awg haak op draad
| Isolatie: | FEP |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 30AWG-16AWG |
De brand Geschatte Silicone Geïsoleerde Draad 26AWG-12AWG 0.3mm2.5mm van het Testlood voor Optie
| naam: | de kabel van de siliconedraad |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Maat: | 26AWG-12AWG, 0.32.5mm |

