Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
AWM3136 20 AWG-Siliconedraad, Rode het Koperdraad van het Hoogspanningssilicone
| Naam: | 20 AWG-Siliconedraad |
|---|---|
| model: | AMW3136 |
| Isolatie: | Siliconerubber |
Geïsoleerde het Koperdraad van het hittebewijs Glasvezel voor Industriële Machine UL3550
| spanning: | 10000V |
|---|---|
| temperatuur: | 200 C |
| Isolatie: | Glasvezel |
Hoogspanningsglasvezel geïsoleerde koperdraad voor huishoudstandaard UL3254
| voltage: | 10000V |
|---|---|
| temperature: | 250C |
| insulation: | fiberglass |
Het interne Geïsoleerde Witte Ingeblikte Koper AWM1007 van de Weerstandsdraad voor Huiskeuken
| Punt: | Pvc Geïsoleerde Koperdraad |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 0.24-1.50 mm |
Met een laag bedekte de Draadcsa FEP Geïsoleerde Kabel van de auto'skoperen geleider FEP
| band: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
CCC de Draad30awg UL1332 200V CSA FEP Geïsoleerde Kabel van het Auto'sfep Koper
| band: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Toepassing: | Het verwarmen, elektrisch apparaat, huistoestel |
UL vermeld pvc isoleerde Koperdraad/Pvc Geïsoleerde Kabel voor Airconditioner UL1007
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 80℃ |
| Isolatie: | Pvc |
Elektronische Materiaalpvc In de schede gestoken Kabel, Geïsoleerde Machtskabel AWM1430 Interne Bedrading
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| leider: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.052.4mm |
Geïsoleerde het Koperdraad van UL758 300V 3.70mm PTFE Op hoge temperatuur
| punt: | PTFE geïsoleerde draad |
|---|---|
| LEIDER: | Vernikkelde/silver-plated koperdraad |
| OD: | 0.903.70mm |
26AWG pvc Geïsoleerde Kabelul1015 600V 105C Vuurvaste Kabel
| Productnaam: | Pvc-Draad |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | Pvc |

