Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
26AWG Pvc-geïsoleerde kabel UL1015 600V 105C brandwerend kabel
| Productnaam: | pvc-draad |
|---|---|
| Conductor: | Gemaakte koper |
| Isolatie: | PVC |
16 Haak van de het Koperdraad van AWG 600V 105C UL1015 de pvc Geïsoleerde op Kabel
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 105℃ |
| Isolatie: | Pvc |
de Haak van 150C XLPE op Draadxlpe Geïsoleerde Kabel UL3321 VW-1 18AWG voor Industriële Macht
| Leider Type: | Vastgelopen |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Gebruik: | Wijd gebruikt in huistoestel, verlichting, verwarmer, motor & generator, UAU, robot, industriële mac |
20AWG AWM1431 Xlpvc Insualtion Wires Transparent Internal 5.05mm
| Isolatie: | XLPVC |
|---|---|
| LEIDER: | Ingeblikte koperdraad |
| OD: | 1.905.05mm |
UAV Heater Fiberglass Insulated Copper Wire 30AWG Silicone Rubberul3068
| productnaam: | UL3068 |
|---|---|
| isolatie: | gevlechte silicone rubberglasvezel |
| leider: | ingeblikt koper |
De van het de Isolatiekoper van 12AWG XLPE Draad UL758 voor Industriële Machines
| Naam: | XLPE-draad |
|---|---|
| Model: | AWM3321 |
| Leider: | Ingeblikt Koper |
250C Elektrokabel op hoge temperatuur, AWG-24 Streng UL3252
| spanning: | 600v |
|---|---|
| temperatuur: | 250C |
| Isolatie: | Silicone Rubber |
Koper24awg PFA Flexibele Geïsoleerde Kabel E239689 150V 200C UL1860 voor Huis
| Productnaam: | UL1860 draad op hoge temperatuur van de de weerstands de elektrische aansluiting van isolatiel |
|---|---|
| Kleur: | ALLE KLEUREN |
| Leider: | Vernikkeld Koper |
UL3948 Uav van het het Huistoestel van silicone Rubberkabels 600v 200C 18AWG FT2 Verlichting
| Productnaam: | silicone rubberkabels |
|---|---|
| Leider: | Ingeblikt Koper |
| Isolatie: | de Kabel van de silicone rubbe Isolatie |
Leidde de halogeen Vrije XLPE Haak op Draad Lichte Gekleurd Kabelul3265 UL Goedgekeurde Multi
| spanning: | 150V |
|---|---|
| temperatuur: | 125℃ |
| standaard: | UL758 |

