Alle producten
-
Flexibele Geïsoleerde Draad
-
Silicone Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Geïsoleerde Koperdraad
-
Batterijkabel
-
Geïsoleerde Draad
-
XLPE-Haak op Draad
-
Siliconerubber Geïsoleerde Draad
-
Glasvezel Gevlechte Draad
-
Pvc Geïsoleerde Koperdraad
-
Mica Geïsoleerde Draad
-
Elektro bedradingsuitrusting
-
Douane Elektrodraad
-
Flexibel Buizenstelsel op hoge temperatuur
-
FEP Geïsoleerde Draad
-
PFA Geïsoleerde Draad
-
Rudy MullerMysun is een zeer goed bedrijf, zijn de mensen zeer vriendelijk, zijn de producten zeer zeer goed! -
Joe RobinsonDe kwaliteit en de prijs van uw product zijn zeer concurrerend op de markt -
Diego CuellarUw die goederen zijn superieur in kwaliteit met die van andere fabrikanten wordt vergeleken.
Contactpersoon :
Peter Sun
Telefoonnummer :
0086-13823381460
zoekwoorden [ thin insulated wire for home appliance ] bij elkaar passen 884 producten.
20awg Geïsoleerde de Draad verwarmingskabel op hoge temperatuur van 250C AWM UL1726 PFA
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
van de de Olie de Bestand Geïsoleerde Draad van 18awg 250C UL1727 Elektrodraad
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 250℃ |
| Isolatie: | PFA |
Geïsoleerde Draad op hoge temperatuur 26 van PFA de Spoelverpakking van AWG UL1859
| Nominale spanning: | 600v |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 150℃ |
| Isolatie: | PFA |
De Machine van de de Fabriekslevering van UL3135 600V isoleerde het Industriële Elektro het Verwarmen Elementensilicone de Kabel van de Koperdraad
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
UL758 ingeblikt Koper Silicone Geïsoleerde Heater Wire 600V met Verscheidenheden van Grootte voor AWG
| Naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| Leidertype: | Vastgelopen |
| Toepassing: | Huistoestel, Koplamp |
het Ingeblikte Koper UL1330 22AWG Standaard300v van 200C FEP Draad voor Verwarmer/Motor
| Type geleider: | Stranded |
|---|---|
| Materiaal: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
22awg UL1180 op hoge temperatuur niets de gebarsten Geïsoleerde Draad van PTFE
| Nominale spanning: | 300V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200℃ |
| Isolatie: | ptfe |
AWG-26 Hoogspanningssilicone Geïsoleerde Draad met Vastgelopen Leider AWM3136
| naam: | De Draad van het hoogspanningssilicone |
|---|---|
| leider: | ingeblikt koper |
| Dirigent Type: | Gestrande |
Het Elektrofep Draad Ingeblikte Koper 28AWG 600V/200C van de hoogtetemperatuur voor Verwarmer
| Leidertype: | Vastgelopen |
|---|---|
| Materiaal: | koper |
| Isolatie: | fep Isolatiekabel |
UL1199 600V 200C isoleerde Vernikkelde Koperdraad
| Nominale spanning: | 600V |
|---|---|
| Geschatte temperatuur: | 200C |
| Levertijd: | 7-15 dagen |

