Het Elektrofep Draad Ingeblikte Koper 28AWG 600V/200C van de hoogtetemperatuur voor Verwarmer
FEP Geïsoleerde Draad
390 Meningen
Contact opnemen
Productenbeschrijving Product Paramenters Nominale spanning: 600V Geschatte Temperatuur: 200°C Norm: UL1330 Leider Isolatie Max.Cond Weerstand Eenheidslengte Grootte(AWG) Bouw(Geen /mm) Diameter(mm) ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Contact opnemen
Meer informatie
Gerelateerde video's
FEP Geïsoleerde Draad
Met een laag bedekt de Hoogspannings Elektrodraad Ingeblikt Koper van UL1333 FEP voor Verwarmer
Geïsoleerde het Koperdraad op hoge temperatuur van UL1332 FEP 00:23
Geïsoleerde het Koperdraad op hoge temperatuur van UL1332 FEP
CCC de Draad30awg UL1332 200V CSA FEP Geïsoleerde Kabel van het Auto'sfep Koper 00:46
CCC de Draad30awg UL1332 200V CSA FEP Geïsoleerde Kabel van het Auto'sfep Koper
Motor van de de Leiderfep Geïsoleerde Draad 200C van UL1330 de 600V Vastgelopen 00:39
Motor van de de Leiderfep Geïsoleerde Draad 200C van UL1330 de 600V Vastgelopen
Ingeblikte het Koperdraad 300V van de olieweerstand FEP Isolatie voor Verlichting 00:43
Ingeblikte het Koperdraad 300V van de olieweerstand FEP Isolatie voor Verlichting
De transparante Geïsoleerde Draad van 15KV 0.35mm2 FEP voor Bougie 00:27
De transparante Geïsoleerde Draad van 15KV 0.35mm2 FEP voor Bougie
UL758 FEP Draad AWM1330 20AWG 600V/200C Zwart Voor Verwarming/Huishoudapparatuur 00:46
UL758 FEP Draad AWM1330 20AWG 600V/200C Zwart Voor Verwarming/Huishoudapparatuur
Batterijkabel
Hoogspannings Silicone-geïsoleerde draad met 1000 V nominale spanning en grote stroom voor energieopslagsystemen 00:43
Hoogspannings Silicone-geïsoleerde draad met 1000 V nominale spanning en grote stroom voor energieopslagsystemen
Batterijkabel
UL3512 4/0AWG Siliconen Rubber Draad 200C Hittebestendig 600V 00:45
UL3512 4/0AWG Siliconen Rubber Draad 200C Hittebestendig 600V
Silicone Geïsoleerde Draad
UL3122 Flexible Silicone Electrical Wire 300V Stranded Conductor Rood Zwart Wit Kleur 00:43
UL3122 Flexible Silicone Electrical Wire 300V Stranded Conductor Rood Zwart Wit Kleur